TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Malacky » Malacky » Domy » Rodinný dom »

RD s dvoma bytovými jednotkami!! Na pozemku 457 m2,Štúrova,Malacky

RD s dvoma bytovými jednotkami!! Na pozemku 457 m2,Štúrova,Malacky

Popis nehnuteľnosti

Rado Reality ponúka na predaj rodinný dom v tichej ulici. Dom je rozdelený na dve bytové jednotky. Zastavaná plocha je 200m2, úžitková 220m2 a to na pozemku o rozlohe 457m2.. Po vstupe hlavnou bránou prejdeme pár metrov a po pravej strane vchádzame do predsiene domu,ktorý pozostáva z troch izieb,kuchyne,kúpeľne,samostatnej toalety,kotolne a pivnice 20m2. Z predsiene ideme do chodby, z ktorej sa dá ísť po pravej strane do jednej z dvoch spální,nasleduje priechodná obývacia miestnosť a za ňou druhá spálňa. Obidve spálne maju vstavané rolldor skrine. Ak sa vrátime tak na chodbe máme vstup do kúpelne a samostatné WC. po ľavej strane vstupujeme do kuchyne z ktorej sa ide do kotolne a z nej dolu po schodoch do pivnice. Z vonku sa dá ísť na pochôdznu povalu,ktorá by sa dala prerobiť na tretiu bytovú jednotku. Druhá bytová jednotka je pristavaná k domu. Má samostatný vstup, predsieň,kuchyňu,priechodnú obývaciu časť,jednu spálňu a kúpelňu s WC. Dom bol postavený v 60 rokoch a prístavba s rekonštrukciou v 85 roku a neskôr.Dom je napojený na kanalizáciu. V dome sa nachádzajú 3 kotle, jeden z toho na tuhé palivo. Radiatory pripojené na termostat, dá sa nastaviť a regulovať teplota. Dom netreba zateplovať,má hrubé múry,ale treba opraviť fasádu.Radiátory boli vymenené čiastočne a plastové okná boli menené minulý rok. Strecha bola vymenená pred 10 rokmi. Náklady na prvú bytovú jednotku predstavujú 150€ mesačne a na druhú 100€ mesačne. Malacky – dobré miesto pre život – tak znie slogan v oficiálnom logu mesta. A nedostal sa tam náhodou. Malacky ponúkajú vynikajúcu infraštruktúru, kvalifikovanú pracovnú silu, stabilnú ekonomickú situáciu a dlhodobo výborné ratingové hodnotenie. O Malackách sa hovorí, že majú ideálnu veľkosť i polohu. Sú srdcom Dolného Záhoria, regiónu medzi riekou Moravou a Malými Karpatmi, ktorý ponúka na malom území nesmiernu rozmanitosť. Návštevník tu nájde voňavé borovicové lesy plné húb, rieku Moravu s bohatým ekosystémom a spletitou históriou, piesočné duny i prírodné jazerá, Malé Karpaty plné hradov a zrúcanín, jaskýň, bývalých banských štôlní a predovšetkým turistických a cyklistických chodníčkov. Priamo v Malackách môžete nazrieť spať do minulosti, do čias, keď tu vládol jeden z najvýznamnejších šľachtických rodov na Slovensku, Pálfiovci. Navštívte jedinečné pútnické miesto – Sväté schody a prejdite sa krásnym Zámockým parkom. V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať: Peter Šelinga Realitný poradca mobil: +421944203927 e-mail: selinga@radoreality.sk virginreality.sk Cena je 183 000€ Cena je konečná a nenavyšuje sa

Cena: 183 000,00 €

  831,82 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Malacky - Malacky
(Rodinný dom - Malacky)

Zastavaná plocha: 200 m2

Úžitková plocha: 220 m2

Rozloha pozemku: 457 m2

Dátum aktualizácie: 24.4.2019

Identifikačné číslo: 3

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20, Trenčín
0911 Kliknite TU!

Maklér:

Peter Šelinga
0944 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk